Dega to firma z 26-letnim doświadczeniem. Gwarantujemy stabilną pracę w rozwijającej się spółce. Naszą zaletą jest inwestowanie w Pracownika, Jego wiedzę i doświadczenie. Organizując tematyczne szkolenia staramy się stale podnosić kwalifikacje zatrudnionych osób.

Również i  Ty możesz dołączyć do naszego Zespołu.

Specjalista ds jakości

Zakres obowiązków:

  1. Nadzór nad produkcją w zakresie prawidłowego przebiegu procesów technologicznych, kontrola surowców  i nadzór nad poprawnością stosowania receptur
  2. Udział we wdrażaniu nowych technologii.
  3. Wypełnianie  dokumentacji technologicznej.
  4. Nadzór nad aparaturą kontrolno – pomiarową.
  5. Tworzenie treści etykiet produktów.
  6. Uczestnictwo w kontrolach, audytach
  7. Wykonywanie audytów wewnętrznych i  dostawców
  8. Współpraca z przedstawicielami innych działów.

Wymagania:

  • Preferowane wykształcenie wyższe
  • Znajomość systemów Zarządzania Jakością: BRC, IFS
  • Znajomość przepisów prawnych
  • Umiejętność organizacji pracy
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.

Oferujemy:

  • możliwość zdobycia doświadczenia i rozwoju zawodowego,
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • pracę w zgranym, profesjonalnym i doświadczonym zespole.
  • stabilne warunki zatrudnienia na podstawie umowy o pracę,
  • podnoszenie kwalifikacji poprzez szkolenia ,
  • przystąpienie do ubezpieczenia grupowego.